Ogólnopolski  konkurs filmowy Oddychamy!

Przedmiotem konkursu ogólnopolskiego “Oddychamy!” jest realizacja filmu edukacyjnego o smogu, jego szkodliwości, a także zachęcającego do ochrony zdrowia w obliczu niskiej jakości powietrza, między innymi poprzez noszenie odpowiednich maseczek ochronnych.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z całej Polski.
Zapraszamy każdego twórcę filmów : amatora, profesjonalistę, miłośnika filmu, bez ograniczeń wiekowych. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców/opiekunów.
 
Co trzeba zrobić aby wygrać?
  • Przeczytaj regulamin konkursu.
  • Nagraj krótkometrażowy film edukacyjny o smogu, jego szkodliwości, a także zachęcającego do ochrony zdrowia w obliczu niskiej jakości powietrza, między innymi poprzez noszenie odpowiedniej jakości maseczek. Długość filmu od 30 do 120 sekund.
  • Prześlij film do Nas (organizatora konkursu) jedną w wybranych metod (poczta, paczkomat, kurier, osobiście). Polecamy korzystanie z formularza (wymagane jest posiadanie konta google.)
  • Dostarcz do organizatora podpisaną kartę zgłoszenia (poczta, Paczkomat, osobiście).

Film i kartę zgłoszenia prześlę na adres e-mail stowarzyszenie@q-bit.pl

Preferowaną metodą wysłania filmu konkursowego jest skorzystanie z formularza google. Aby wysłać film konieczne jest posiadanie konta google! Jeżeli nie masz takiego konta to możesz bezpłatnie go założyć lub wysłać film konkursowy inną drogą. 

Pamiętaj jednak o obowiązku dostarczenia do Nas podpisanej karty zgłoszenia. 

Paczkomat Inpost

dane do przesyłki: Paczkomat ZOR02N, Herberta 2, Żory 44-249, Stowarzyszenie Q-bit, stowarzyszenie@q-bit.pl, telefon: 459 411 934

Film i kartę zgłoszenia dostarczę osobiście do biura organizatora w Żorach, ul. Wodzisławska 1/414

Konkurs filmowy

Aktualności

Plakat konkursowy Oddycham! - konkurs ogólnopolski na film

Biuro Organizacyjne Konkursu "Oddychamy!"

Telefon

459 411 934

Email

stowarzyszenie@q-bit.pl

Adres

44- 240 Żory,

ul. Wodzisławska 1/414.

Zasoby